VšĮ „Telšių Uodegėlė“

Esame ne pelno siekianti organizacija VšĮ „Telšių Uodegėlė“. Susikūrėme visai nesenai, sausio mėnesį tik. Vis dar neturime patalpų, gyvūnus talpiname savanorių namuose, viena laimė, kad Telšiai nėra labai didelis miestas ir gyvūnų antplūdžio nėra, todėl suspėjame rasti naujus namučius, kai atveža naujus beglobiukus. Žmonės tikrai neabejingi, aukoja ir padeda. Per daugiau nei 3 mėnesius, suradome naujus namus per 30 gyvūnų.

Šiuo metu globoje turime 8 gyvūnus, 2 iš jų katės su ką tik į pasaulį atėjusiais kačiukais. Turime ir šunelį, kuris nevaldo kojų ir visai nesenai jai buvo pritaikyti ratukai :). Turėjome ir du atvejus kai buvo kviečiama policija.

Važiuojame ir į iškvietimus, kai kaimynai skundžia jog netoliese gyvena apleisti gyvūnai. Stengiamės visus gelbėti ir esame prieš gyvūnų migdymą (nebent tai būtinybė). Be gyvūnų gelbėjimo po truputį vykdome PSP programą - benamių kačių sterilizaciją, taip pat švietėjišką veiklą, lankomės mokyklose ir pasakojame įvairaus amžiaus vaikams apie elgesį su gyvūnais. Dalyvaujame mugėse, skatiname savanorius užsiimti rankdarbiais, kuriuos parduodame ir lėšas skiriame mūsų veiklai paremti.

Susisiekite

El. paštu

Telefonu

Phone number
+370 600 59446